Bezbolestná liposukce

Bezbolestnou liposukcí označujeme ošetření neinvazivního proštíhlení. Odbourání tukových buněk jednou z bezbolestných metod je oblíbenou alternativou bolestivých a invazivních liposukcí. Bezbolestných liposukcí je mnoho druhů např. Radiofrekvenční liposukce, ultrazvuková liposukce, laserová liposukce, liposukce zmražením neboli Kryolipolýza a další.

Rozdíly mezi liposukcemi jsou především v účinnosti. Například tzv. laserová liposukce je nový fenomén, bohužel ne v pozitivním slova smyslu. Pravá laserová liposukce je invazivní metoda. Neinvazivní laserová liposukce je podvod kdy levné kosmetické salóny vlastně jenom „svítí“ červeným světýlkem na klienta. Stejný efekt je zaručen při osvětlování těla lampičkou na čtení. Zajímavým tématem bývá také ultrazvuková liposukce. Ultrazvuk opravdu má na tělo nějaký vliv a po ošetření může nastat i úbytek v cm. Nejedná se ovšem o úbytek tuku ale vody. Ultrazvuková liposukce tělo pouze odvodní. Navíc, jeli používán nekvalitní přístroj nebo jej používá špatně vyškolený ošetřovatel, hrozí při ošetření ultrazvukem i poškození zdraví. Více informací získáte při nalezení termínu: Kavitační lež.

Momentálně je nejbezpečnější a nejúčinnější metodou bezbolestné liposukce Radiofrekvenční liposukce a Kryolipolýza. Více informací o těchto termínech naleznete také v našem slovníku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *