Chcete zhubnout? Dejte si velký pozor na kavitaci

V poslední době je s pojmem hubnutí a především s metodu bezbolestné liposukce, často spojován název kavitace a kavitační lež. O co se jedná? Na co byste si měli dát pozor, pokud chcete zhubnout pomocí metody bezbolestné liposukce?

Pozor na staré přístroje!

Kavitace je bezbolestná liposukce pomocí ultrazvuku. Veškeré ultrazvukové přístroje tedy dělají kavitaci. „Kouzlo“ kavitace tkví v tom, že kavitační přístroje dokáží rozbít nebo rozpustit tukovou buňku. Jedná se ale o velký omyl. Kavitační přístroje nic takového nedokáží a za 2 – 5 hodin po ošetření tak máte svůj obvod zpět a co víc – v horším případě poškozené buňky orgánů a tkání, bolesti kloubů aj., riziko embolie nevyjímaje. Do České republiky se v poslední době bohužel dovezlo velké množství nekvalitních a zastaralých kavitačních přístrojů, které vám mohou právě tímto způsobem velmi uškodit. Proto, pokud uvažujete o hubnutí pomocí neinvazivní liposukce, dejte si velký pozor, do které kliniky se vypravíte. Vaši cestu za skvělou postavou vám chceme ulehčit, a proto jsme prvotřídní kliniku našli za vás.

Petra Clinic jako záruka profesionality

Pokud to s vaším hubnutím myslíte vážně, obraťte se na specializovanou kliniku Petra Clinic, která se specializuje na provádění bezbolestné liposukce radiofrekvenční vlnou. Právě radiofrekvenční liposukce má oproti ultrazvukové samé výhody – Je opravu účinná + Nemá žádné negativní účinky na tělo nebo orgány. Pouze v Petra Clinic máte záruku, že vaše ošetření proběhne na prvotřídních přístrojích! Petra Clinic totiž pracuje výhradně s moderními a součastně atestovanými přístroji. Technologické vybavení kliniky totiž podléhá přísné kontrole, a to opakovaně několikrát za rok. Během procedury bezbolestné radiofrekvenční liposukce dojde k rozpuštění vašeho přebytečného tuku velmi šetrně a bezbolestně. Navíc vám v Petra Clinic poradí a vysvětlí vše, co ke zdravému hubnutí patří a to ve spolupráci s renomovanými odborníky jako je Ing. Petr Havlíček.

Konzultace není problém

Pokud máte zájem o bezpečnou bezbolestnou liposukci, potom se na Petra Clinic neváhejte obrátit. Majitelka Petra Clinic, Petra Řehořková, vám vaše dotazy zodpoví ZDARMA při bezplatné konzultaci. Přístroje si také můžete prohlédnout a bude Vám vysvětleno jak přesně fungují nebo jak se liší od přístrojů jiných klinik.

Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

––––––––––––––––––––––––––––

SOUTĚŽNÍ PÍSMENA: – více informací o soutěži hledejte ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *