Depilace

Zbavte se chloupků jednou provždy – pomůžou vám v Petra Clinic!

Léto se nezadržitelně blíží a nastává čas, kdy ze šatníku vytáhneme sukně, šatičky, plavky…Už se také těšíte? Příjemné je ale vždy spojeno s něčím nepříjemným. V tomto případě je to neustálé holení. Pokud vás holení také otravuje, rozhodněte se pro permanentní depilaci a obraťte se na Petra Clinic.

Permanentní depilace je super řešení

Pokud chcete vypadat krásně a ukázat své nožky ale i jiné partie v plné kráse, je nutné se holit téměř obden. S permanentní depilací se ale už holit nebudete muset a čas strávený při holení můžete využít úplně jinak. Jak vše probíhá?

Pro dámy i pány

Na Petra Clinic provádí permanentní depilaci zcela novou metodou, která je velmi šetrná. Permanentní depilaci provádí moderním přístrojem s pulsním světlem. Právě díky tomu je depilace velmi rychlá, nebolestivá a především velmi účinná. Pro perfektní výsledek se permanentní depilace opakuje po třech týdnech, přibližně 5x. Proceduru permanentní depilace mohou podstoupit nejen ženy ale i muži. Ženy mohou podstoupit permanentní depilaci partií jako jsou lýtka, třísla, podpaží intimní oblasti nebo i depilace horního rtu. Muži mohou podstoupit permanentní depilaci partií: paže, podpaží nebo i zad. Provedení permanentní depilace je velmi rychlé. Depilace podpaží trvá cca 15 minut, depilace třísel a intimu cca 20 minut a permanentní depilace lýtek – cca 45 minut.

Na co si dát pozor?

Procedura permanentní depilace je naprosto bezpečná. Nemusíte ani řešit opalování (jako u jiných metod depilace). Opalovat se můžete jak před depilací, tak i po depilai. Chloupky před depilací také musí být oholené max. 24 hodin před jejím provedením. Během docházení na depilaci je také doporučeno si chloupky holit jen jemně, netrhat, aby bylo zachováno co nejvíce cibulek v podkoží v den depilačního ošetření. Po samotné depilaci nejste v žádném případě omezeni ve vašich aktivitách.

Permanentní depilace se rozhodně nemusíte mám. Máte-li jakékoliv dotazy, můžete se zdarma poradit s majitelkou Petra Clinic paní Petrou Řehořkovou.

Více informací nejen o permanentní depilaci najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

—————————————————————————————–

SOUTĚŽNÍ PÍSMENO: – více informací o soutěži hledejte ZDE.

R

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *