Facelifting bez bolesti

Facelifting

Neinvazivní, bezbolestný facelifting provedou v Petra Clinic!

Pokud pleť ve vašem obličeji již začala vykazovat známky stárnutí a vy nejste s jejím vzhledem spokojená, je potřeba začít jednat. Čím dříve, tím lépe. Pokud máte obavy z operace, hoďte je za hlavu. V renomované klinice Petra Clinic totiž provádí zcela neinvazivní facelifting. Co tato procedura obnáší a jak se provádí?

Bez bolesti a s dokonalým výsledkem

Facelifting byl pod dlouhou dobu název výhradně pro operaci, při které došlo k odstranění přebytečné povolené kůže a tukových nadbytků v oblasti obličeje a krku. Jako každá operace nesla i tato s sebou řadu rizik, nejistý výsledek a také bolest. Nyní už je všechno jinak. Doba pokročila a v současné době je možné provést tuto kosmetickou úpravu i zcela bezbolestnou a především neinvazivní metodou. Jedná se o zcela revoluční přístup, na jehož konci je krásně vypnutá pleť a to zcela bez bolesti. Tuto revoluční metodu začala provádět i renomovaná klinika Petra Clinic.

Jak bude vše probíhat?

Z provedení neinvazivního faceliftingu rozhodně nemusíte mít žádné obavy. Provádí se pomocí speciálního přístroje, který v pokožce aktivuje kolagen a elastin – látky, které jsou pro pružnost pokožky zcela nezbytné. Během ošetření také dochází k redukci nadbytečné tukové tkáně, vyhlazení pokožky, zmírnění známek stárnutí a také k výrazné redukci vrásek. Ošetření se skládá ze tří návštěv po cca 4 – 21.dnech. Při každé návštěvě strávíte v Petra Clinic zhruba 1,5 hodiny a ihned po ošetření můžete bez problémů odejít. Efekt se dostaví již po 3 návštěvách vydrží až dva a půl roku! Příjemná je i cena tohoto ošetření, která je 3 900 Kč!

V Petra Clinic umí mnohem více

V Petra Clinic se specializují i na celou řadu dalších procedur, které vedou ke zdokonalení lidského těla. Provádějí bezbolestnou liposukci různých partií těla, specializují se i na provádění bezbolestné liposukce pro pány a mnoho dalšího. O kvalitách této kliniky se můžete přesvědčit i vy. Můžete si například domluvit i bezplatnou konzultaci přímo s majitelkou Petra Clinic – Petrou Řehořkovou.

Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *