Jak být fit po porodu

Porod je krásná věc – zrodí se nový život a nadchází krásné období mateřství. Mateřská láska a starost o miminko je ale jedna věc a stav vašeho těla po porodu je věc druhá. Stále více maminek bojuje se striemi, chce po porodu zhubnout, zbavit se celulitidy nebo získat znovu krásnou pleť – často ale bez úspěchu. Přitom je řešení tak blízko – stačí se obrátit na Petra Clinic…

Efektivní řešení se najde vždy!

Petra Clinic je klinika estetické medicíny, která má své pobočky v Praze a Karlových Varech. Klinika se specializuje na moderní metody hubnutí a zkrášlovací metody, a tak může nabídnout řadu zajímavých procedur, které pomohou právě ženám po porodu. Stačí udělat jediné – kontaktovat Petra Clinic a svěřit se do jejich péče. Nabídka metod je široká, takže se rozhodně najde řešení pro každou ženu…

Strie a celulitida? Řekněte jim sbohem!

Pro řešení poporodních problémů nabízí Petra Clinic celou řadu efektivních metod. Pro odstranění strií můžete například podstoupit metodu s názvem Mikrojehličková radiofrekvence. Principem této metody je transport kontrolované tepelné energie do podkoží přímo ke kolagenním vláknům. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Pokožka je tak po ošetření krásně vypnutá, jizvy dokáže tato téměř zneviditelnit. Druhým nejčastějším problémem je celulitida. Té se můžete zbavit díky metodě Rázová vlna, která je převratnou metodou v ošetření celulitidy, zpevnění pokožky a celkového zlepšení stavu pokožky. Tato metoda je bezbolestná a neivazivní a její výsledky jsou viditelné téměř okamžitě!

Dokonalou postavu budete mít zpět velmi rychle!

Na Petra Clinic můžete podstoupit i různé metody, které vám pomohou k dokonalejší postavě. Jsou to metody zdravého hubnutí – a to především bezbolestná liposukce, Kryoradiolipolýza nebo injekční lipolýza. Díky nim můžete zhubnout během chvíle až o několik cm. Nejnovější metodou je liposukce zmražením – kryolipolýza. Během ní dochází k destrukci tukových buněk zmražením, jejich rozpadu a následnému odvodu lymfatickým systémem z těla.

Nabízí i poradenství

Kromě speciálních metod nabízí Petra Clinic i kompletní poradenství po porodu například na téma, jak sladit rytmus s dítětem, jak se starat o miminko a další.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *