Jak se udržuje Dáda Patrasová?

Za stále mladistvým vzhledem Dády Patrasové stojí i Petra Clinic!

Dáda Patrasová je patří mezi oblíbené celebrity. Milují ji hlavně děti, pro které připravuje dětské show a dříve také pořady v televizi. Dáda Patrasová každý den zažívá velké pracovní nasazení, a přesto vypadá stále skvěle. Její pleť bez vrásek vzbuzuje závist mnoha žen. Dáda s oblibou tvrdí, že za mladistvým vzhledem jsou geny. Není to ale zcela pravda. Dáda totiž využívá služby Petra Clinic.

Snadno a rychle ke kráse

Petra Clinic je klinika estetické medicíny, na které je možné podstoupit celou řadu moderních zkrášlovacích metod a také je zde možné podstoupit speciální metody hubnutí. Kliniku vede Petra Řehořková – odbornice na zdravý životní styl, která patří v tomto oboru k uznávaným odborníkům. Právě proto vyhledává její služby celá řada celebrit, které touží po mladistvém vzhledu. Služby kliniky jsou ale dostupné pro každého, kdo chce vypadat skvěle.

Hubnutí i vyhlazení a omlazení pleti

Mezi nejvíce vyhledávané metody patří bezbolestná liposukce radiofrekvenční vlnou. Tato metoda je prováděna pomocí speciální přístroje, který působí na tuky. Ty se rozpustí a vyjdou z těla ven lymfatickým systémem. Hubnutí je tak vysoce efektivní a hlavně rychlé. Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření. Právě tuto proceduru podstoupila i Dáda Patrasová, která si nechala vyhladit nohy. Tato metoda bojuje i proti celulitidě a je ji možné použít na hubnutí v oblasti bříška, nohou, rukou, stehen i zadečku. Kromě toho si Dáda Patrasová nechala od Petry Řehořkové poradit, jak udržovat krásnou pleť. Dostala doporučení na používání kolagenových krémů, které podporují krásný vzhled pokožky. S Petrou se radí také o správné životosprávě.

Jak se objednat?

Pokud i vy chcete vypadat lépe, navštivte Petra Clinic. Poradí vám zde, jaké metody budou pro vás nejvhodnější. Více informací a kontaktní údaje najdete na www.petraclinic.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *