Jak vypadá mikrojehličková radiofrekvence?

Mikrojehličková radiofrekvence je šance, díky které může vaše pleť omládnout až o pět let. Jedná se o zcela revoluční metodu, kterou můžete podstoupit na renomované klinice Petra Clinic. Skvělou zprávou je, že ještě než se pro podstoupení této metody rozhodnete, můžete si vše dopředu prohlédnout. Co musíte udělat?

 

Proč by vás Mikrojehličková radiofrekvence měla zajímat?

O Mikrojehličkové radiofrekvenci je možné říci, že se jedná o metodu, která dokáže zázraky! Tato metoda je mírně invazivní, ovšem nemusíte mít žádné obavy z bolesti. Před ošetřením je na pleť aplikována speciální znecitlivující mast, která zaručí, že nic neucítíte. Kouzlo metody je skryto ve způsobu ošetření. To je prováděno pomocí speciální hlavice s mikrojehličkami. Drobné jehličky pronikají pod kůži kam dostávají tepelnou energii a zahřívají kolagenní a elastinová vlákna, čímž je stimulováno jejich vypínání. Díky tomu je dosaženo efektivního vypnutí pleti s takovým efektem, že pleť vypadá až od 5 let mladší. Tento efekt vydrží až 2 roky, což jiná metoda nabídnout nemůže. Mikrojehličková radiofrekvence také pomáhá k nastartování ozdravných procesů v podkoží a k tvorbě nového kolagenu a tak je její efekt ještě zvyšován. Mikrojehličková radiofrekvence pomůže omladit leť v obličeji a je také skvělým způsobem v případě odstraňování strií.

 

mikro

 

Vše si můžete prohlédnout

Mikrojehličkovou radiofrekvenci můžete podstoupit na Petra Clinic, kde vám vše podrobně vysvětlí a doporučí vám i počet ošetření. Pokud máte jakékoliv otázky nebo se chcete podívat, jak ošetření probíhá, můžete. Stačí shlédnout prezentační video, které Petra Clinic připravila. V něm se s metodou seznámíte a navíc si můžete prohlédnout i samotnou Petra Clinic.

tr tr
před ošetřením po 2 ošetřeních

 

Pohodlně v centru Prahy

Petra Clinic se nachází v centru Prahy. Najdete ji v Pasáži Světozor ve Vodičkově ulici. Kromě Mikrojehličkové radiofrekvence na klinice provádí i další metody, které pomohou ke krásnější pleti a podstoupit zde můžete i neivazivní metody hubnutí či speciální wellness procedury jako jsou kosmetické ošetření, zábaly a masáže.

 

Více informací najdete na www.petraclinic.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *