Je Kryolipolýza nebezpečná?

Poslední dobou se vyrojilo mnoho spekulací o účincích a zdravotních následcích Kryolipolýzy – tedy liposukce zmražením. Abychom se o tomto tématu dozvěděli více, vyžádali jsme si vyjádření přední české odbornice na moderní metody hubnutí, paní Petry Řehořkové (majitelky estetického a proštíhlovacího centra Petra Clinic.)

Ráda bych se vyjádřila k aktuálnímu probíranému tématu: Je Kryolipolýza nebezpečná? Zlé jazyky hovoří o Kryolipolýze jako o nebezpečné metodě, po které můžete mít vážné zdravotní následky. Tyto zvěsti mají v jednom směru pravdu – a to, že Kryolipolýza může být nebezpečná, ale pouze pokud ji provádí nevyškolená obsluha nebo je prováděna necertifikovaným přístrojem.  Například u nás v centru Petra Clinic používáme pouze kvalitní, lékařské přístroje s certifikací. Naši ošetřovatelé jsou odborně vyškoleni a nemůže tak dojít k žádnému pochybení ani zdravotním komplikacím.

Redukované hubnutí pomocí liposukce zmražením má celkové velmi pozitivní účinky na lidské tělo, ale pouze v případě, že je provedené správným způsobem ošetření, a přístrojem určeným speciálně pro kryolipolýzu.

Každá žena, ale i muž žádá v estetické péči za své vynaložené finance jen to nejkvalitnější ošetření od kterého samozřejmě očekává maximální výsledek.

Na svém vlastním těle se zpravidla šetřit nevyplácí a v případě, že se člověk lapí do sítě některého z různých pochybných salonu, nabízející ošetření za pár stokorun, kterých je dnes v České republice bohužel celá řada, odnese si v lepším případě jen špatnou zkušenost bez žádoucího výsledku, v tom horším i to mohou být i různé zdravotní komplikace.

Sama vždy našim klientům doporučuji, aby si pečlivě vybrali zařízení, kde chtějí utratit své peníze a provést investici do svého těla.

Je několik bodů, který by si měl každý kdo plánuje podstoupit jakýkoli estetický zákrok, bezbolestnou liposukci, kryolipolýzu, ale i větší kosmetické ošetření, před návštěvou zařízení zjistit.

Před Vaším objednáním doporučuji získat odpovědi na toto desatero, které by mělo být při Vašem výběru tím nejdůležitějším:

  1. Provozuje Vámi vybrané zařízení dlouhodobě svou činnost, má za sebou již dlouholetou historii a zkušenosti?
  2. Pracuje zařízení s opravdu kvalitními přístroji a materiály, jejichž původ může doložit? (zajímejte se především o kvalitu a zemi výroby)
  3. Je uvedená nabídka splnitelná?
  4. Neprezentuje zařízení neustále své nabídky za pár stokorun na různých slevových portálech?
  5. Specializuje se zařízení odborně na vybrané ošetření?  (není mixem kadeřnictví, pedikúry, liposukce, manikúry atd.)
  6. Jsou na zařízení kladné reference od zákazníků?
  7. Může Vám personál doložit certifikace a studie k ošetřením?
  8. Je zařízení spojováno s odbornými články a tématy, či je považováno odborníky jako referenční pracoviště?
  9. Je Vám před objednáním na ošetření nabídnuta odborná bezplatná konzultace?
  10. Je při Vaší návštěvě, či telefonickém kontaktu personál přívětivý a snaží se vám ochotně vždy zodpovědět jakoukoli vaši otázku?

Pokud jste na každou z výše uvedených otázek odpověděli ANO, lze předpokládat, že Váš výběr byl správný a vy budete se službami konkrétního estetického centra spokojeni.

Při pojmu Kryolipolýza se nemusíte bát, stačí si vybrat to správné kosmetické nebo proštíhlovací studio a můžete si užívat příjemné a ošetření a rychlé, viditelné účinky. Kryolipolýza je metoda, která Vám pomůže s rychlým a bezbolestným hubnutím.

Děkuji Vám za pozornost

Petra Řehořková, majitelka estetického a proštíhlovacího centra Petra Clinic

————————————————————————————-

SOUTĚŽNÍ PÍSMENO: – více informací o soutěži hledejte ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *