Konec strií v čechách

Mikrojehličková radiofrekvence

Strií se zbavit lze! Přichází totiž mikrojehličková radiofrekvence!

Také se trápíte kvůli tomu, že se na vašem bříšku, na bocích nebo i na jiných místech nacházejí strie? Zbavit se těchto nevzhledných jizviček bylo až donedávna nemožné. Nyní je ale vše jinak. Renomovaná klinika Petra Clinic totiž začala provádět unikátní metodu s názvem Mikrojehličková radiofrekvence, která strie dokáže odstranit!

Úžasné výsledky přichází již po první proceduře

Mikrojehličková radiofrekvence je unikátní metoda, díky které budete moci svým nevzhledným striím říct sbohem. Tato metoda je založena na transportu kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Možná to zní složitě, ale vše je jednoduché, rychlé a účinné – pozitivní výsledky uvidíte již po prvním ošetření.

Bez bolesti a tam, kde je potřeba

Mikrojehličková radiofrekvence patří mezi mírně invazivní metody, ovšem nemusíte z ní mít žádné obavy. Nejdříve je totiž místo, kde bude zákrok proveden, znecitlivěno pomocí speciálního gelu. Potom přichází samotné provedení procedury – ošetření drobnými jehličkami. Jehličky pronikají ke kolagenním vláknům, teplem aktivují jejich činnost a tak dochází vlastně k celému zázraku. Pleť získává novou sílu, protože v podkoží dochází k tvorbě nového kolagenu. Ihned po ošetření je sice pleť mírně zarudlá, ale po jedné až dvou hodinách již nikdo nic nepozná. Metodou Mikrojehličkové radiofrekvence je možné ošetřit kteroukoliv postiženou část těla. Nejúčinnější je na čerstvé strie a jizvy, ale i mnoho let staré ranky dokáže téměř zneviditelnit! Ošetření touto metodou si v Petra Clinic vyzkoušel i odborník na výživu Ing. Petr Havlíček.

Umí mnohem více

Díky Mikrojehličkové radiofrekvenci můžete omládnout až o pět let. Pokud je aplikována v oblasti obličeje, aktivuje napnutí kůže – takže budete vypadat mladší. Objevte sílu této metody i vy.  Domluvit si můžete například i bezplatnou konzultaci s majitelkou kliniky Petrou Řehořkovou.

Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *