Krásná a štíhlá do léta

Být štíhlá, vypadat mladě, mít dokonale čistou a  pružnou pleť bez vrásek, zbavit se celulitidy nebo červených skvrnek na kůži – to vše vyžaduje velké úsilí, tedy pokud se o to snažíte sama doma. Tímto počínáním často riskujete nejen vaše zdraví, ale hlavně to,  že se vám vaše snaha stejně nevyplatí. Můžete na to jít ale i jinak – obrátit se na Petra Clinic…

Profesionální pomoc pro každého

Petra Clinic je klinika estetické medicíny, která má své pobočky v Praze a Karlových Varech. Její majitelkou je Petra Řehořková – uznávaná specialistka na zdravý životní styl, estetickou medicínu a hubnutí. Díky bohatým zkušenostem a dlouholeté tradici nabízí Petra Clinic ty nejmodernější procedury a postupy, díky kterým pomáhá k dokonalejšímu vzhledu všem, kteří o to mají zájem.

Zeštíhlení a tvarování těla pomocí unikátních metod

Petra Clinic se specializuje na metody, které pomáhají k dokonalejší postavě. Pokud to s hubnutím myslíte vážně, pusťte se do toho. Při vstupní konzultaci vám na Petra Clinic provedou měření složení těla přístrojem BodyStat a od toho se bude odvíjet vše ostatní. Navrhnou vám pro vás speciální jídelníček a procedury, které by pro vás byly vhodné. Nejčastěji využívanou procedurou je radiofrekvenční bezbolestná liposukce, při které se tuk v těle rozpouští pomocí silné radiofrekvenční vlny. Výsledkem této procedury je úbytek v několika cm a to již po prvním ošetření. Petra Clinic nabízí také hubnutí pomocí kryolipolýzy – při této proceduře jsou tuky zmrazovány a tím je způsobena jejich destrukce. Zajímavá je i metoda kryoradiolipolýza, která je kombinací obou předchozích. Velkou výhodou je, že díky těmto metodám hubnete rychle, efektivně a hlavně – bezbolestně!

Omlazení pleti v Petra Clinic má mnoho podob!

V Petra Clinic můžete podstoupit i celou řadu metod, díky kterým můžete získat krásnou pleť bez vrásek nebo jiných nedostatků. Zajímavá je například metoda Kolagenárium, která přirozenou cestou stimuluje pleť k vyšší tvorbě kolagenu a elastinu nebo metoda Fotorejuvenace, která aktivuje kolagen pomocí pulsního světla. Nejoblíbenější metodou omlazení pleti je potom Diamantová mikrodermabraze. Během této metody dochází k hloubkovému čištění pleti diamantovou hlavicí – ta pleť jemně obrušuje a vypíná. Možností je ale mnohem více!

Léčba problémové pokožky i speciální korektivní dermatologie

Specialitou kliniky je potom léčba problémové pokožky. Pomohou vám s odstraněním pigmentací, s redukcí akné, s odstraněním červených žilek v obličeji, nebo se zlepšením nemocí jako je lupenka, ekzémy a jim podobné. V této oblasti využívají nejčastěji metodu Mikrojehličkové radiofrekvence. Petra Clinic spolupracuje také s mnoha renomovanými lékaři a právě díky tomu můžete na klinice podstoupit i invazivní metody omlazení pleti. Můžete zde podstoupit i metody jako je Aptos lifting, Magický lifting Mezonítě nebo Tekutý lifting, ovšem také zeštíhlení Injekční lipolýzou nebo Sklerotizaci – odstranění žilek na nohou.

 

Petra Clinic má co nabídnout všem, kdo to se svou krásou myslí skutečně vážně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *