Kryoradio lipolýza

Nová unikátní kombinace ošetření

Moderní doba si žádá moderní řešení ve všech oborech lidské činnosti. Technologie 21.století ovlivňují i oblast hubnutí! Představme si novou naprosto unikátní metodu, která posunuje hranice možností bezbolestné liposukce a její výsledky jsou viditelné okamžitě!

Kryoradio lipolýza, efektivní zeštíhlení

Kryoradio lipolýza je efektivním spojením dvou nejúčinnějším metod v oblasti odbourávání tuků. Kombinuje účinky kryolipolýzy a radiofrekvenční liposukce.

Kryolipolýza je metoda bezbolestné liposukce zmražením, která způsobuje destrukci tukových buněk, jejich rozpad a následný odvod lymfatickým systémem z těla. Svými účinky představuje jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se rychle a bezbolestně zbavit přebytečných tuků. Její největší výhodou je cílené zeštíhlení, použít se dá i na zvolené problematické partie jako je bříško, stehna, zadeček a jiné.

Radiofrekvenční liposukce funguje naopak na bázi zahřívání a rozpouštění tukové tkáně. Radiofrekvenční liposukce je stejně efektivní a patří ke špičkovým metodám v oblasti hubnutí. Právě chytrou kombinací liposukce zmražením a radiofrekvenční liposukce je možné dosáhnout tak skvělých výsledků.

Kryoradio lipolýza posunuje hranice možností bezbolestné liposukce

To, že liposukce bolí a její výsledky jsou nejisté, není pravda. Stačí si zvolit tu správnou bezbolestnou liposukci a ošetřující kliniku. Kryoradio lipolýza vás prostě nadchne. Její účinky jsou totiž viditelné hned po prvním ošetření a to je zcela revoluční!

Ihned jak vstanete z lůžka, tak vidíte výrazný efekt – pokožka je hladší, pevnější a centimetry ubývají. Skvělou sexy štíhlou postavu pak budete mít během několika týdnů, takového výsledku prostě s jinou metodou nedosáhnete.

Kompletní péče – stačí se jen objednat

Pokud se chcete efektivně zbavit tuků, vsaďte na kryoradiolipolýzu! Výsledek je zaručen. Jestliže máte jakékoliv otázky, obraťte se na PETRA CLINIC.

Pro Váš termín volejte zákaznickou linku: 603 551 166. Vstupní konzultace s majitelkou PETRA CLINIC paní Petrou Řehořkovou je ZDARMA.

Více informací o klinice najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz.

—————————————————————————————–

SOUTĚŽNÍ PÍSMENO: (1 slovo) – více informací o soutěži hledejte ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *