Mikrojehličková radiofrekvence

Díky unikátní Mikrojehličkové radiofrekvenci můžete omládnout i o pět let!

Chcete se nejen cítit ale i vypadat mladší? Děláte pro to maximum, ale vaše snaha je marná? Potom pro vás máme skvělou zprávu. Renomovaná klinika Petra Clinic totiž nedávno začala provádět i unikátní metodu omlazování pleti s názvem Mikrojehličková radiofrekvence, díky které můžete rychle omládnout až o pět let! V čem spočívá síla této metody?

Skutečný zázrak je konečně tu!

Mikrojehličková radiofrekvence je metoda, na kterou čekalo s napětím mnoho žen. Jedná se totiž o zcela unikátní proceduru, která přináší skutečné výsledky. Principem této převratné metody je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží.

Jak vše probíhá?

Mikrojehličková radiofrekvence je mírně invazivní, ovšem nemusíte mít žádné obavy. Vše probíhá tak, že nejdříve pleť znecitlivěna pomocí speciální masti. Po znecitlivění přichází samotné ošetření drobnými jehličkami. Ty pronikají pod kůži ke kolagenním vláknům, kam přenášejí tepelnou energii. Stimulují tak činnost kolagenních buněk. Díky přenosu tepla dochází také k nastartování ozdravných procesů v podkoží a k tvorbě nového kolagenu. Ihned po ošetření je sice pleť mírně zarudlá, ale po jedné až dvou hodinách již nikdo nic nepozná.

Výsledky jsou skutečně ohromující

První výsledek poznáte již hned po ošetření – pleť je totiž krásně vypnutá. Pro dosažení optimálního výsledku jsou doporučována 1 až 3 ošetření, dle typu pleti. Mikrojehličková radiofrekvence dokáže omladit pleť až o pět let a výsledný efekt vydrží až 2 roky. Takže rozhodně stojí za pozornost!

Pokud chcete být mladší – obraťte se na Petra Clinic, kde tuto metodu provádí. Domluvit si můžete například i bezplatnou konzultaci a majitelkou kliniky Petrou Řehořkovou.

Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *