Nechte si poradit od Kateřiny Cajthamlové! Víme kde!

MUDr. Kateřina Cajthamlová je výživová poradkyně, psychoterapeutka a fyzioterapeutka, která se stala známou především díky pořadu Jste to, co jíte. Lidé mohli v rámci pořadu využít jejich odborných znalostí k tomu, aby začali žít lépe a to tak, že změní svůj pohled na život z hlediska stravování i pohybu. Nyní může využít služeb Kateřiny Cajthamlové kdokoliv…

Díky spolupráci s Petra Clinic

MUDr. Kateřina Cajthamlová totiž začala spolupracovat s renomovanou klinikou estetické medicíny Petra Clinic, jejíž pobočky najdete v Praze a také v Karlových Varech. Paní doktorka poskytuje v rámci kliniky speciální výživové poradenství. Poradí vám, jaké potraviny a také v jakém množství byste měli konzumovat, aby výsledkem bylo celkové zlepšení vašeho zdravotního stavu. Právě strava dokáže totiž náš život velmi a často hlavně negativně ovlivnit.

Chtít musíte vy!

Během konzultace podstoupíte nejdříve vyšetření BodyStatem. Jedná se o přístroj, který měří celkovou tělesnou skladbu. Paní doktorka také prověří stav vašeho pohybového systému a může vám i vysvětlit výsledky různých vyšetření, která si přinesete s sebou. Na základě toho vám potom doporučí nejen vhodné potraviny, ale i typy vhodných aktivit, které byste měli vykonávat. Cílem konzultace je, abyste si vy sami uvědomili, jak důležité je se o vaše tělo starat a jak to provádět správně a efektivně. U paní doktorky se také můžete objednat na psychoterapeutické sezení.

Musíte se objednat!

MUDr. Kateřina Cajthamlová neordinuje na klinice každý den. Na konzultaci s ní je tedy nutné se předem objednat. Nejbližší termín je 26.7.2013 od 9:00 do 12:00. Pokud máte o sezení s paní doktorkou zájem, objednejte se na tel: 603 551 166.

Ceník služeb a také další informace o Petra Clinic najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *