Nový film Jedlíci jde do kin

Petra Clinic – klinika estetické medicíny neustále překvapuje novými metodami pro hubnutí a dokonalejší postavu. Nedávno ovšem překvapila ještě více – klinika se totiž podílela na natáčení zbrusu nového českého filmu Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Co z této spolupráce vzniklo a na co se můžete těšit?

Oblíbení herci s Petrou Řehořkovou

Film Jedlíci aneb Sto kilo lásky vzniká pod režií Tomáše Magnuska, který se nejvíce proslavil trilogií filmu Bastardi. Tentokrát se rozhodl zabrousit do komediální sféry a pustil se do natáčení filmu s výstižným názvem Jedlíci. Film má podtitul „komedie, která má váhu“ a objeví se v něm celá řada oblíbených herců. Uvidíte Martina Stropnického, Veroniku Žilkovou, Dagmar Patrasovou, Ivanu Andrlovou nebo Ilju Racka. Kromě nich si ve filmu vystřihne i menší roli majitelka Petra Clinic – Petra Řehořková. Ve filmu si zahraje samu sebe – odbornici na hubnutí a zdravý životní styl.

Jednoduchý námět nabídne kupu humorných scén

Film bude vyprávět příběh o lidech, kteří přijíždějí do nově otevřeného hotelu s cílem efektivně zhubnout. Zajímavé je, že každého z hlavních hrdinů nutí k hubnoucí kůře jiný důvod. Hubnout se rozhodli kvůli sázce, z lásky nebo je to i pokus o návrat rockové hvězdy a právě díky tomu film nabídne celou řadu úsměvných zápletek a scén. Zajímavostí potom je, že se některé scény natáčely přímo v prostorách Petra Clinic, takže si ji budete moci i díky tomu prohlédnout.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *