Odstranění pigmentových skvrn se nemusíte bát!

Také vás trápí nevzhledné pigmentové skvrny a rádi byste se jich zbavili? Pokud ano, máme pro vás tip. Obraťte se profesionální kliniku PETRA CLINIC. Odstranění pigmentových skvrn je pro ně hračka a vy se konečně dočkáte krásné pleti…

Nabízí hned několik úspěšných metod

Pigmentové skvrny trápí v současné době velké procento žen i můžu. Pokud se pigmentové skvrny vyskytují na místech jako jsou ruce nebo hůře obličej, jedná se o velmi nepříjemnou věc. Už se s nimi ale nemusíte více trápit. PETRA CLINIC nabízí totiž hned několik metod, díky kterým vám pigmentové skvrny odstraní jednou provždy! PETRA CLINIC provádí odstranění pigmentací diamantovou mikrodermabrazí, pulsním světlem nebo speciálním přístrojem T-away. Všechny tři metody jsou maximálně účinné a šetrné a jejich výhodou je, že pokožku zároveň vyčistí, rozzáří a omladí. Z kliniky tak budete odcházet nejen bez pigmentových skvrn, ale vaše pleť bude doslova zářit zdravím a krásou.

Konzultace zdarma i pro vás

Pokud máte k odstranění pigmentových skvrn jakékoliv otázky, nemusíte se bát. Můžete si totiž domluvit bezplatnou konzultaci přímo s majitelkou PETRA CLINIC paní Petrou Řehořkovou. Stačí ji kontaktovat na zákaznickou linku: 603 551 166 a konzultaci si domluvit.

Nabízí mnohem více

PETRA CLINIC neprovádí pouze šetrné odstraňování pigmentových skvrn. Nabízí i řadu dalších kosmetických procedur a provádí moderní bezbolestnou liposukci jako je Aquaforéza nebo také KryoRadioLipolýza, provádí i liposukci zmražením a mnohem více. Vše na maximálně profesionální úrovni!

Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

———————————————————————————–

SOUTĚŽNÍ PÍSMENA: – více informací o soutěži hledejte ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *