Hubnete? Poraďte se s Petrem Havlíčkem

Petr Havlíček radí v Petra Clinic!

Petr Havlíček se stal známým díky televizním pořadům „Jste to, co jíte“ a pořadu „Souboj proti těžké váze“, kde působil jako výživový poradce. Účastníkům pořadů radil, jak by měl vypadat jejich jídelníček. Jeho cílem bylo naučit lidi, jak se správně a zdravě stravovat. Nyní můžete jeho cenné služby v podobě poradenství využít i vy…

Spojení s Petra Clinic funguje!

Petr Havlíček totiž začal spolupracovat s klinikou estetické medicíny Petra Clinic. Ta má své pobočky v Praze a také v Karlových Varech. Petr Havlíček začal na klinice poskytovat poradenství všem, kdo o něj mají zájem. Jeho služby jsou určeny zejména pro ty, kdo mají problémy s nadváhou a obezitou. Petr Havlíček dobře poradí, jak by měl jídelníček vypadat a z čeho by se měl skládat. Na každém potom je, jak jeho rady a doporučení bude dodržovat. Právě odhodlanost a touha chtít něco změnit, je základem úspěchu.

Odborník, který ví, jak na to

Petr Havlíček je nejen známou tváří z obrazovky. Může se pochlubit celou řadu zkušeností. Petr Havlíček působil například jako konzultant vrcholových sportovců jako je běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová, atlet Tomáš Dvořák či známý desetibojař Roman Šebrle. Petr také často publikuje v odborných časopisech jako je Svět kulturistiky, Fitness a radí i v časopisech pro ženy Marianne nebo Harpers Bazar, Dieta a v dalších. Napsal také několik kuchařek s Petrou Lamschovou o zdravém jídlem.

Proč se na Petra Havlíčka obrátit?

Petr Havlíček se řadí mezi nejlepší výživové poradce vůbec. Dokáže správně diagnostikovat potíže každého člověka a poradit mu, jak jeho nepříznivý stav změnit. Pokud i vás trápí problémy s nadváhou, začněte jednat co nejdříve. Začít můžete právě konzultací s Petrem Havlíčkem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *