Poraďte se s doktorkou Kateřinou

Lékařka Kateřina Cajthamlová se specializuje na výživové poradenství, které zahrnuje například sestavení optimálního jídelníčku, dále také na psychoterapii a fyzioterapii. Známou osobností se stala především díky populárnímu pořadu Jste to, co jíte. Nyní můžete jejích odborných rad využít i vy…

Konzultace na Petra Clinic

MUDr. Kateřina Cajthamlová totiž nedávno začala spolupracovat s klinikou estetické medicíny – Petra Clinic. Díky této spolupráci může tato renomovaná lékařka nabídnout své poradenství i ostatní služby každému, kdo o ně bude mít zájem. Stačí vlastně jediné – zavolat a objednat se.

Co vše MUDr. Cajthamlová nabízí?

Specialitou paní doktorky je výživové poradenství. Při návštěvě vám bude zdarma provedeno vyšetření BodyStatem. Tento přístroj měří celkovou tělesnou skladbu a výsledky jeho vyšetření pro vás budou zásadní a bude se od nich odvíjet vše ostatní. Během konzultace dostanete od paní doktory doporučení, na základě kterého si budete sestavovat vlastní jídelníček. Což je prvním základem správného a zdravého hubnutí.

I psychoterapie a fyzioterapie

K paní doktorce se na Petra Clinic můžete objednat i v případě, pokud chcete využít jejího umění ve fyzioterapii. Může vám pomoci také s vaší psychikou a to při psychoterapeutickém sezení. Paní doktorka vám odborně poradí co lze zlepšit a především jakým způsobem.

Jestliže chcete změnit svůj zdravotní stav, zdravě zhubnout a cítit se fit, bude i pro vás setkání s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou jistě přínosné. Paní doktorka bude konzultovat 23.4., jestliže máte zájem, objednejte se co nejdříve!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *