Reklamní spolupráce

Zajímá Vás reklamní spolupráce s portálem Encyklopedie krásy?

Nabízíme několik druhů reklamního zviditelnění.

Vybrat si můžete z reklamních bannerů, které jsou viditelné jak na hlavní tak na všech ostatních stránkách. Bannery jsou v těchto formátech:

1) Reklamní banner č. 1 – rozměry: 486 x 60 px, umístění: hlavička webové stránky – viditelnost na úvodní stránce a všech podstránkách.

Encyklopedie krásy, reklama

2) Reklamní banner č.2 – rozměry: 140 x 105 px, umístění: pravý bok webové stránky – viditelnost na úvodní stránce a všech podstránkách.

Encyklopedie krásy, reklama

3) Reklamní banner č.3 – rozměry: 250 x 108 px , umístění: levý bok webové stránky – viditelnost na úvodní stránce a všech podstránkách.

Encyklopedie krásy, reklama

4) PR články – pošlete nám svůj PR článek (rozsah cca 1 NS). Umístění článku: pravý bok v kategorii Články + obrázek v rozměrech: 482 x 160 px na úvodní stránce s odkazem na článek. Základní doba zveřejnění článku: 1 týden (lze dle domluvy prodloužit), po uplynutí domluvené doby zobrazení se článek přesune do archivu, kde je zachováván min. 1 rok.

5) Sponzorství výrazu v encyklopedii (ve slovníku výrazů). U každého výrazu je možné přidat reklamní odkaz s textem max. o 50 znacích. Každý výraz může sponzorovat max. 5 sponzorů.

Pokud máte zájem o reklamní spolupráci s portálem Encyklopedie krásy, nebo chcete zaslat ceník reklamy, prosím kontaktujte nás na e-mailu: reklama@encyklopediekrasy.cz. Další informace lze získat také na tel: + 420 724 900 356. Pro dlouhodobou spolupráci nabízíme individuální podmínky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *