Správná podprsenka

Správná podprsenka

V Praze byl otevřen první obchod Správné podprsenky s odborným poradenstvím

Ve středu 1. srpna 2012 byl v Praze otevřen první obchod Správné podprsenky. České ženy tak již mohou přestat zoufat nad velmi omezeným výběrem velikostí podprsenek a spodního prádla a svěřit se do rukou odbornicím v tomto oboru.

ZSprávná podprsenkaakladatelka Správné podprsenky, Karolina Tomascová, již více než rok a půl radí českým ženám prostřednictvím svých internetových stránek. „K otevření vlastního obchodu mě vlastně přivedly samy návštěvnice mého portálu. Český trh je velmi omezený a ženy měly často problém sehnat padnoucí prádlo. Malé obvody podprsenek a okrajové velikosti u nás nikdo neprodává. Z toho důvodu jsem se rozhodla otevřít vlastní obchod, kde nabízíme prádlo především z Velké Británie. Některé ženy možná překvapí, že britští výrobci nabízejí podprsenky ve více než 90 různých velikostech,“ uvedla zakladatelka a spolumajitelka obchodu Karolina Tomascová.

Správná podprsenkaPřibližně 80% žen nosí špatnou velikost podprsenky. Většina z nich se nikdy nezměřila, aby zjistila správnou velikost. Z tohoto důvodu je odborné poradenství nezbytností. V obchodu Správné podprsenky se zákaznicím dostane plné péče. Prodavačka každou zákaznici přeměří a doporučí vhodnou velikost a střih podprsenky. Mimo jiné se ženy naučí, jak si podprsenku správně obléct a jak o spodní prádlo pečovat. Pokud si žena chce dopřát maximálního soukromí, je možné se mimo otevírací doby věnovat také uzavřené společnosti.

Mnoho žen podceňuje význam spodního prádla s odůvodněním, že se nosí pod oblečením a nikdo ho nevidí. Padnoucí podprsenka má přitom velký význam a to jak estetický, tak praktický. Správná podprsenka dokáže v mžiku změnit vzhled celé postavy, krásně vytvarovat prsa a pozvednout mimo jiné i vaše sebevědomí. O velké neznalosti mezi českými ženami svědčí také fakt, že je u nás nejprodávanější velikostí 75B. Ve skutečnosti má tuto velikost jen velmi malé procento žen.

Správná podprsenkaV první prodejně Správné podprsenky můžete zakoupit podprsenky již od obvodu velikosti 60, až po košíčky K. Na své si přijdou také nastávající maminky, jelikož v obchodu nabízejí nádhernou kolekci kojícího a těhotenského prádla značky HotMilk. Dále mimo jiné můžete zakoupit také hubnoucí prádlo, protivráskovou podprsenku La Decollette, bezešvé bavlněné a bambusové prádlo a prádlo značky Obsessive.

Nestyďte se a zjistěte, zda i vy nosíte správnou velikost podprsenky! Více informací najdete na internetových stránkách www.spravnapodprsenka.cz.

—————————————————————————————–

SOUTĚŽNÍ PÍSMENO: – více informací o soutěži hledejte ZDE.

Soutěžní písmeno

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *