Vytvarujte si tělo bez práce

Toužíte po dokonalém těle? Pomoci vám k němu mohou speciální přístroje, které zvyšují účinky cvičení. Pokud vsadíte na jejich pomoc, buďte si jisti, že v létě se budete mít s čím pochlubit! Jak na to?

Speciální stroje mají super účinky

S tvarováním vašeho těla vám můžou efektivně pomoci dva moderní přístroje. Jejich jména jsou Vacu Body Space a Vacu Fit Thermal. Jedná se o přístroje, které pomáhají tvarování těla zejména v problematických partiích, jako je bříško, boky, stehna a zadeček. Oba dva pomocníky najdete v klinice Petra Clinic. Představme si je:

www.bezbolestna-liposukce.czwww.bezbolestna-liposukce.cz

Vacu Body Space pomáhá podtlakovou terapií

Skořepina přístroje Vacu Body Space je hermeticky uzavřená a vytváří tak podtlak. Díky tomu je pokožka během cvičení skvěle pokrvená a podtlak tak zvyšuje aktivitu lymfatického systému. Cvičení ve Vacu Body Space zlepšuje látkovou výměnu, vyplavuje škodliviny a toxiny z těla, dochází dokonce k redukci a odstranění celulitidy. Pokud vydržíte, dočkáte se výsledků velmi brzy, protože podtlak skutečně funguje! Pouhých 30 minut cvičení ve Vacu Body Space má stejné účinky jako 2 hodiny v posilovně.

Vacu Fit Thermal a síla infračervených paprsků

Vacu Fit Thermal je přístroj, který k tvarování vašeho těla využívá sílu infračervených paprsků. Při cvičení v něm se uvolňuje 5 x více potu než při pobytu v sauně! Vaše tělo je díky přístroji Vacu Fit Thermal během cvičení efektivně nahříváno teplotou 60°C, čímž dochází k rozšiřování krevních cest, a tak se zlepšuje celkové prokrvení organismu. Hojně okysličená krev se potom dostává i do částí, kde jí bývá nedostatek. I Vacu Fit Thermal tak napomáhá odstraňování škodlivých látek z těla a je efektivním pomocníkem i při odstraňování celulitidy!

Hubněte efektivně. Navštivte kliniku Petra Clinic a začněte ihned! Vždyť léto je pomalu za dveřmi.

Kompletní informace najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *