Wellness kouč

Pokud se v létě chcete pochlubit štíhlou postavou nebo jen chcete zhubnout pár přebytečných kil a dostat se znovu do formy, začněte jednat co nejdříve. Nejlepším způsobem, jak efektivně tvarovat postavu a hubnout je: svěřit se do rukou odborníka! A tím je právě wellness kouč! Jak na to?

Kdo je wellness kouč?

dd
Wellness kouč je vlastně váš průvodce i rádce po celou dobu hubnutí. Wellness kouč je osoba, která vám zhodnotí nejen vaši stavbu a složení těla, ale také pracovní tempo nebo ohrožení civilizačními chorobami včetně stresu. Všechny tyto věci jsou totiž velmi důležité a slouží vašemu wellness trenérovi k sestavení optimálního plánu hubnutí ale i celkového životního stylu právě pro vás. Wellness kouč vám tedy sestaví individuální cvičební plán, poradí s jídelníčkem a doporučí vám také správný způsob odpočinku a relaxace. Zkrátka vše, co je třeba, abyste se cítili dobře.

Kde wellness kouče hledat?

Při hledání vašeho wellness trenéra vsaďte na reference. Existuje totiž mnoho podvodníků, kteří se za wellness kouče jen vydávají. Máme pro vás zajímavý tip. Obraťte se na wellness trenérku Petru Řehořkovou, která se této činnosti věnuje již řadu let a má za sebou spoustu velmi spokojených klientů. Petra Řehořková věří že velkou roli při hubnutí a zdravém žití hraje psychika. Proto je tu také jako Váš osobní rádce, podpora nebo prostě jen kamarád. Petra Řehořková je navíc majitelkou renomované kliniky Petra Clinic, která se právě na procesy hubnutí specializuje. Dostane se vám tak maximálně profesionálního servisu, a pokud vytrváte, věřte, že se krásnou postavou pochlubíte za velmi krátkou dobu!

Vaše hubnutí s Petrou Řehořkou vám půjde velmi snadno a navíc vás to bude bavit! Nečeká vás totiž žádná velká dřina v posilovně, ale do posledního detailu promyšlená strategie hubnutí, která bude ušita na míru právě vám!

Více informací najdete na www.wellnesscoach.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *